Stan Efferding Mike O’Hearn: Kardio nemusí být tak důležité jako úroveň kondice

0
Stan Efferding Mike O’Hearn: Kardio nemusí být tak důležité jako úroveň kondice

Sladká 16. epizoda The Show Mikea O’Hearna vysílaný dál Generace Ironkanál YouTube 23. září 2022. Vzhledem k tomu, že se v seriálu vyskytuje jen zřídka, epizoda obsahovala druhou část dřívějšího rozhovoru v epizodě 10 s kulturista a powerlifter Stan Efferding.

Efferding a O’Hearn dříve diskutovali o způsobu myšlení ohledně tělesných limitů. Diskuse se ponořila do pochopení, že tělo je „regenerativní, nikoli degenerativní“, což může ovlivnit, jak se člověk bude chovat výcvik a zotavení. V epizodě 16 duo chodilo tam a zpět kardio — jak jej používat, způsoby jeho zneužívání a další. Podívejte se na to níže:

[Related: Here is James Hollingshead’s Final Leg Workout Before the 2022 Arnold Classic UK]

Lidé se o kardio vždy rozhodují teritoriálně.

Efferding uvedl, že kardio má řadu výhod, které se liší pro sedavé a aktivní jedince. Přikývl na kardiovaskulární přínosy zvýšené Tepová frekvence na delší dobu. Příklad kulturisty ze své podstaty dostává více kardia do svých rutin než silových trojbojařůjako první obvykle trénuje častěji vyšší hlasitost.

Kardio nemusí být tak důležité jako úroveň kondice nebo úroveň síly.

Efferding naznačuje, že ti, kteří splňují očekávané metriky pro VO2 max, mají lepší životnost než ti, kteří je nesplňují, i když ti, kteří neprovádějí více kardio.

Kardio není nezbytně podmínkou.

Při měření zdraví je měřitelné VO2 max podle Efferdinga „nejlepší“. I když kardio nemusí být nutné, má výhody, zejména ovlivňující výkon. Pro každého, kdo zvedá závaží, se lepší kardio pravděpodobně promítne do schopnosti podat větší objem během zvedání, trénovat častějinebo potenciálně dokonce zotavit se rychlejší.

[Related: Arnold Schwarzenegger Will Not Attend the 2022 Arnold Sports Festival UK]

Pokud bychom měli provádět kardio, kardio samotné není důvodem, proč by to stálo za námahu, ale výhody plynoucí z tohoto úsilí. Jednodušeji řečeno, má smysl měřit nebo sledovat kardio, abyste zjistili, zda nějaké existuje postup. Nezapomeňte se podívat na celý rozhovor, abyste získali veškerý Efferdingův náhled na vyvážení kardio pro výhody s méně klesajícími výnosy.

Doporučený obrázek: @stanefferding na Instagramu

podobné příspěvky

Leave a Reply