Šéf Zerodhy nastavuje pro zaměstnance výzvu v oblasti fitness; oznamuje 1měsíční bonus, motivační nakopnutí ₹ 10000

0
Šéf Zerodhy nastavuje pro zaměstnance výzvu v oblasti fitness;  oznamuje 1měsíční bonus, motivační nakopnutí ₹ 10000

Společnost poskytující finanční služby Zerodha, která vybízela své zaměstnance, aby se během pandemie Covid v roce 2020 zaměřili na své zdraví, nyní učinila fitness normou.

V nejnovější iniciativě šéf Zerodhy Nithin Kamath nastavil pro zaměstnance novou zdravotní výzvu, aby si našli čas na cvičení/cvičení/sportovní aktivity.

Zaměstnanci Zerodhy by měli možnost nastavit si denní cíl aktivity na firemním fitness trackeru. Generální ředitel řekl: “Každý, kdo v příštím roce splní jakýkoli stanovený cíl v 90 % dnů,” dostane jako bonus jeden měsíční plat. Navíc proběhne jedno šťastné losování 10 lakhů jako motivace, dodal.

Kamath řekl, že fitness výzva bude volitelná. V této výzvě musí jedinec spálit alespoň 350 aktivních kalorií denně, v jakékoli formě.

Nazval práci z domova a sezení jako nové „kouření“ a dodal: „Děláme cokoli, abychom postrčili všechny v týmech a doufejme, že oni a jejich rodiny se budou denně hýbat“.

Spoluzakladatel Zerodha citoval svůj příklad a uvedl, že sledování aktivity bylo nejlepším růstovým hackem pro hubnutí a udržení kondice. Dodal, že sledování vlastní hmotnosti znamená také vědomé diety. Kamath, který začal sledovat své aktivity v roce 2020, zvýšil svůj denní cíl na 1000 kalorií v září tohoto roku.

“Od mého počátečního přibírání na váze po COVIDu bylo sledování aktivity nejlepším nástrojem pro růst, nakonec jsem si také více uvědomoval dietu. Denní cíl se pomalu zvyšoval na 1000 kalorií. Takto vypadá mé září až do současnosti; bude zajímavé sledovat jiní, kteří používají sledovače aktivity,“ hlásal Kamathův tweet.

Není to poprvé, co zakladatel Zerodhy Kamath oznámil takovou zdravotní iniciativu pro zaměstnance své společnosti.

V loňském roce také Kamath oznámil podobnou zdravotní výzvu pro zaměstnance. Kamath řekl, že společnost zahajuje ’12měsíční program dosažení zdravého cíle’, který povzbuzuje lidi, aby během pandemie upřednostňovali zdraví.

Pro vytvoření odpovědnosti a zvýšení účasti generální ředitel oznámil, že každý, kdo dosáhne cíle, dostane 1 měsíční plat jako bonus a bude mít nárok na losování o 10 milionů.

Letos na Světový den zdraví Kamath řekl, že kdokoli s BMI (index tělesné hmotnosti) nižším než 25 dostane půl měsíčního platu jako bonus. Na sociálních sítích Kamath řekl, že kdokoli bude mít nárok na poloviční měsíční plat jako bonus, kdo má index tělesné hmotnosti (BMI) nižší než 25. Dále dodal, že průměrný BMI jejich týmu je 25,3 a pokud může to do srpna snížit na 24, „každý dostane další 1/2 měsíce jako bonus“.

Sledujte všechny obchodní zprávy, zprávy z trhu, nejnovější události a nejnovější zprávy na Live Mint. Stáhněte si aplikaci Mint News a získejte aktualizace denního trhu.

Víceméně

Popsat Zpravodaje mincovny

* Zadejte platný e-mail

* Děkujeme, že jste se přihlásili k odběru našeho newsletteru.

Napište svůj komentář

podobné příspěvky

Leave a Reply