I přes své nejlepší úsilí přiznal Rival Flex Wheeler, že neměl šanci proti Ronniemu Colemanovi v roce 1999 Mr. Olympia: „Je mimo můj dosah“

0
I přes své nejlepší úsilí přiznal Rival Flex Wheeler, že neměl šanci proti Ronniemu Colemanovi v roce 1999 Mr. Olympia: „Je mimo můj dosah“

Kulturistická etapa byla v průběhu roku svědkem několika rivalit. Žádná však není tak skvělá a intenzivní jako ta mezi Ronniem Colemanem a Flex Wheelerem. S výjimečnou postavou a kondiční zdatností si tito dva navzájem tvrdě konkurovali. Je pozoruhodné, že veřejnost získala docela zájem o jejich soupeření, když Coleman nakonec porazil Wheelera na Kanadském poháru.

REKLAMA

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Wheeler se však brzy rychle vrátil. Byl připraven vyhrát v roce 1998 titul Mr. Olympia. Ale opakování historie, Coleman obrátil karty tím, že porazil hráče, který ho porazil 11krát. Wheeler nenechal žádný prostor ke skórování a smířil se s brutálním zjištěním.

REKLAMA

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Flex byl odhodlaný, ale Coleman měl věci pod kontrolou

Když Coleman zaregistroval své vítězství v Olympii v roce 1998, byl Flex odhodlán vrátit se silný. V 98′ si Flex vzpomíná, jak ho Ronnie porazil o 2 body nebo tak něco.” Takže příští rok byl připraven zacelit mezeru. Cítil, že někde chyběl a chtěl ze sebe tentokrát vydat to nejlepší.

Flex, jako on citátybyl “bs mnohem lepším a mnohem větším a měl jsem pocit, že bych mohl tuto mezeru zacelit.“ Osud však plánoval jinak. V následujícím roce 1999 Ronnie neporazil Flex podruhé za sebou, ale nenechal Flexovi žádný prostor pro práci. Ronnie vyhrál s perfektním skóre. Díky perfektnímu skóre si Flex uvědomil, že „je mimo můj dosah.”

PONOŘTE SE HLOUBěji

„Flex mohl porazit Ronnieho, kdyby…“: Porotce fanoušků Ronnie Coleman vs Flex Wheeler Iconic 1998 Soutěž Mr. Olympia

4 dny zpátky

Navzdory prohře byl Flex „pohodlné, se kterým vyhrál A perfektní skóre” protože tomu tak nebylo, pak by mu to stejně jako minule ponechalo prostor pro řešení. Jak Wheeler vysvětluje: „kdyby to byl jednobodový rozdíl, přemýšlel bych víc.” Ronnieho perfektní skóre tedy nedalo Flexovi jinou možnost, než to přijmout “nic tam není” že to umí.

Vítězství v roce 1998 bylo pro Ronnieho Colemana zlomové

REKLAMA

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Než se Coleman vydal na cestu za registrací 8 po sobě jdoucích vítězství Mr. Olympia, prohrál s Wheelerem 11 z 12 případů během prvních sedmi let své profesionální kariéry. Během posledních pěti let se však Coleman ujistil, že nikdy neprohraje s Flexem.

V roce 1998 skončil Flex třikrát na druhém místě za Ronniem. Ti dva projevili na pódiu výjimečnou soutěživost a vzájemný respekt. Tito dva, milovaní fanoušky, nikdy nepromeškali šanci chytit se do centra pozornosti. Už jsou to roky, co odešli do důchodu, ale dodnes jejich příběhy o „profesionální rivalitě“ zůstávají zakořeněné v mysli každého fanouška!

REKLAMA

Článek pokračuje pod tímto inzerátem

Podívejte se na tento příběh: Šest kulturistů, kteří dokážou porazit 8násobného pana Olympie Ronnieho Colemana ve struktuře podobné zvířeti.

podobné příspěvky

Leave a Reply