Bývalá zpěvačka ze Saturdays Frankie Bridge při hledání cvičení, které jí fungovalo

0
Bývalá zpěvačka ze Saturdays Frankie Bridge při hledání cvičení, které jí fungovalo

Začal jsem na sebe vyvíjet tlak – podle toho, jak jsem vypadal –, když jsem v létě 2007 nastoupil do The Saturdays. Být v dívčí kapele vám to může udělat. To mě přimělo omezovat jídlo a dalo mi falešný pocit kontroly. Ale protože jsem byl ještě docela mladý, pořád jsem pracoval a hýbal se, neměl jsem čas chodit do posilovny. Takže jsem hodně spoléhal na to, že jsem celý den tančil a vždy na nohou. Tak se mi podařilo zůstat fit a zdravý.

Stále jsem však nenašel způsob, jak úplně přehlušit názory ostatních. Kéž bych mohl říct, že ano. Ale je to velmi těžké, zvlášť když jsem se stala mámou dvou kluků. Když jsem měla své první dítě, byla jsem stále v The Saturdays. Vždy jsem se na veřejnost díval určitým způsobem a moje tělo se pak velmi rychle a veřejně změnilo. Hodně se mi zadržovala voda a lidé to samozřejmě komentovali, což mě přivedlo k sebevědomí, když jsem stále šel na pódium se čtyřmi dalšími dívkami. Taky se mi udělaly strie. Myslím, že jakmile budete mít děti, je tu tlak na to, abyste uskočili zpět, a to se nestává každému.

Někteří lidé se vrátí k tomu, jak vypadali dříve, zatímco jiní na tom musí pracovat. Naše těla se mění a to je vše naprosto normální a v pořádku. Před pandemií jsem často navštěvoval hodiny cvičení. Ale vždy to bylo docela sporadické kvůli mému pracovnímu rozvrhu a dětem, takže bylo těžké držet se rutiny. Měl jsem místního osobního trenéra a také jsem v posilovně dělal směs závaží a kardio. Nebo bych dělal pilates a box. Nikdy jsem nemiloval cvičení, takže jsem musel tyto věci zavést kvůli odpovědnosti. Kdybych dostal den volna, bylo by to poté, co bych nechal děti ve škole. Vždy raději cvičím ráno od 9 do 9:30, to je můj vysněný čas. Ale pokud mám focení s časným telefonátem, nejsem někdo, kdo se probudí v 5 ráno, aby se vešel do tréninku. Chci to udělat pět dní, ale mohlo by to být méně.

Přešel jsem od někoho, kdo byl stvořen k tomu, aby trénoval, k tomu, že jsem během uzamčení přestal mít ten luxus. Na začátku to bylo všechno hezké a všichni se cítili jako na dovolené. Ale to sezení mě nudilo a potřeboval jsem se srovnat. Tak jsem zveřejnil na Instagramu a požádal o doporučení pro taneční cvičení – myslel jsem, že by to byl dobrý způsob, jak se vrátit ke cvičení – a téměř všichni zmínili RWL (Results Wellness Lifestyle). Začal jsem cvičit krok za krokem s fitness aplikací, což je stará škola. Moje máma to dělala s panem motivátorem. Mám rád tanec, zvláště když se nemusíte soustředit na rutinu.

Když jsem se po I’m A Celebrity vrátil z hradu Gwrych, začali jsme nahrávat můj vlastní program RWL. Zahájen byl v lednu a jmenuje se Results With Frankie: Health & Happiness, se směsí domácího cvičení, včetně boxu, LIIT (intervalový trénink s nízkou intenzitou), tance a závaží, zdravých receptů a chatů o nastavení mysli. Byl jsem vyčerpaný a měsíc jsem necvičil, takže jsem z toho byl docela nervózní. Šel jsem do hradu s tím, že všechno bude jen psychicky náročné, ale bylo toho hodně, co ovlivnilo i mé tělo fyzicky. Nejtěžší výzvou byl Cyklon. Byli jsme tam pár týdnů, moc jsme nejedli, hodně seděli a byla strašná zima. Neuvědomovala jsem si, jak je moje tělo odolné, a naučila jsem se mu více důvěřovat.

podobné příspěvky

Leave a Reply